2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jasin
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. importu art. ogrodowych

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Tadar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest polską firmą rodzinną, dynamicznie rozwijającą się jako importer i dystrybutor wyrobów ze stali nierdzewnej, aluminium i porcelany. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem prestiżowych marek Starke Pro oraz Konighoffer, kojarzonych z najwyższą jakością, niepowtarzalnym designem i funkcjonalnością. Działalność firmy rozciąga się na teren całego kraju, a zdobyte doświadczenie pozwoliło uzyskać znaczną pozycję wśród branży AGD. Firma Tadar z siedzibą w Jasinie ul. Poznańska 53 zatrudni pracownika na stanowisko specjalisty ds. zakupów

Zakres obowiązków:

  • organizacja produkcji oraz transportu produktów z regionu Azji min. mebli ogrodowych

  • negocjacje z dostawcami warunków handlowych

  • wyszukiwanie produktów (wysyłanie zapytań ofertowych) – na podstawie benchmarku, oczekiwań klientów oraz trendów rynkowych,

  • nadzór nad produkcją i terminowością dostaw,

  • analiza rynku w poszukiwaniu nowych produktów i dostawców,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych,

  • sprawdzanie poprawności dokumentów handlowych oraz importowych

  • wyjazdy zagraniczne na targi

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość zagadnień importowych

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy;

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Miejsce pracy: Swarzędz, Jasin ul. Poznańska 53

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 918415594