2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Osina Mała
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. importu z rynków wschodnich

Lokalizacja

Osina Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Wraz z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. importu z rynków wschodnich

Zakres obowiązków:

-realizacja zakupów i usług zgodnie z potrzebami firmy działającej w branży Agro

-prowadzenie zapytań ofertowych oraz postepowań zakupowych w zakresie materiałów i usług,

-współpraca z dostawcami i klientami firmy, poszukiwanie nowych dostawców, budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych, negocjowanie umów,

-dbanie o terminowość realizacji zamówień oraz dostaw.

Od kandydatów oczekujemy:

-znajomości j. ukraińskiego i / lub j. rosyjskiego (warunek konieczny) w stopniu minimum komunikatywnym

-znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym

-umiejętności negocjacyjnych oraz budowania relacji z dostawcami

-znajomości pakietu MS Office,

-umiejętności pracy w zespole,

-mile widziane doświadczenie w handlu lub sprzedaży jak dodatkowy atut .

Oferujemy:

-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-możliwość pracy zdalnej.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Osina Mała,

Łódzkie

Łódzkie, Osina Mała
ID: 918899309