2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Czyżyny
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. HR/ Rekrutacji

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EasyEko to stabilna i stare rozwijająca się firma. Stawiamy na najwyższą jakość zarówno w obsłudze klienta jak i w budowaniu relacji z naszymi pracownikami.

Nasza firma to ludzie, ciekawe projekty i rozwój!

Aktualnie rozbudowujemy dział HR

Masz już doświadczenie w rekrutacji do działu sprzedaży? Lubisz kontakt z ludźmi i wiesz jak zbudować z nimi dobrą relacje? Lubisz wyzwania,    a realizacja celów sprawia Ci satysfakcję? Jesteś osobą pewną siebie, szukasz rozwiązań, lubisz pomagać, a szybkie tempo pracy to Twoja specjalność? To właśnie Ciebie szukamy! DOŁĄCZ DO NAS!

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalisty ds. HR i rekrutacji

Zadania:

  • umawianie spotkań rekrutacyjnych

  • stały kontakt z kandydatami w celu potwierdzenia spotkania

  • koordynowanie terminów spotkań rekrutacyjnych zgodnie z kalendarzami dyrektorów sprzedaży

  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami

  • dbanie o candidate experience

  • profesjonalne reprezentowanie firmy w kontakcie z kandydatem do pracy

  • rekomendowanie kandydatom pracy w naszej firmie

  • odpowiadanie na pytania kandydatów i rozwiewanie ewentualnych wątpliwości

  • raportowanie działań

  • współpraca między działowa

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - szukamy osoby do stałej współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

  • pełne wdrożenie na obejmowane stanowisko

  • bieżące wsparcie zespołu w codziennej pracy

  • możliwość rozwoju

  • narzędzia pracy - laptop, telefon, system erecruiter

  • pracę w komfortowym, nowoczesnym i dobrze skomunikowanym biurze w Krakowie w dzielnicy Czyżyny

  • pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole

Wymagania

  • doświadczenie w rekrutowaniu osób do działu sprzedaży - warunek konieczny

  • pozytywne nastawienie i otwartość w rozmowie z ludźmi

  • biegła obsługa komputera

  • znajomość programów do zarządzania rekrutacją

  • umiejętność planowania

  • umiejętność radzenia sobie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji

  • wysoka kultura osobista

  • nienaganna dykcja

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 917315740