2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Toruń
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds Handlu - TWORZYWA SZTUCZNE PET

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

LERG PET Sp. z o.o.

Specjalistę ds Handlu

Opis stanowiska:

·       AKTYWNA SPRZEDAŻ PŁATKA I REGRANULATU PET

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

·       Aktywne poszukiwanie nowych klientów

·       Kompleksowa obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów

·       Nadzór nad realizacją zamówień

·       Bieżąca obsługa handlowa obecnych klientów firmy

·       Udział w targach, szkoleniach

·       Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami celnymi, firmami transportowymi, itd.)

Wymagania:

·       ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM (warunek konieczny)

·       DOŚWIADCZENIE W PRACY HANDLOWCA

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

·       Znajomość obsługi komputera (MS Office)

·       Umiejętność współpracy w zespole

·       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych i znajomość rynku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·       Umowę o pracę

·       Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godz. 7.00- 15.00

·       Pełny wymiar czasu pracy

·       Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 770088621