2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. handlu suplementami diety / zdrową żywnością

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Stanlab Sp. z o.o.

Specjalista ds. handlowych.

Miejsce pracy: Lublin

PPH STANLAB SP. Z O.O. jest firmą prywatną założoną w 2000 roku.

Zajmujemy się dystrybucją odczynników oraz surowców chemicznych

wysokiej jakości na rynku krajowym i zagranicznym.

 W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Specjalisty ds. Handlowych.

Obowiązki :

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

  • dbanie o wizerunek firmy

  • realizacja zamówień , negocjowanie warunków współpracy

  • aktywne analizowanie oraz śledzenie rynku

Wymagania :

  • umiejętność negocjacji

  • znajomość obsługi komputera

Miłe widziane:

  •  znajomość języka angielskiego

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

  • doświadczenie handlowe

  • prawo jazdy kategorii B

  • wykształcenie wyższe

  • wykształcenie chemiczne lub pokrewne

Oferujemy :

  • zatrudnienie na podst. umowy o pracę

  • interesującą pracę w nowoczesnej firmie

  • dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • pracę w młodym , dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • rozwój osobisty

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920026341