2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Inowłódz
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlu i marketingu

Lokalizacja

Inowłódz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CRUSIL Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na polu wydobycia i przetwórstwa chalcedonitu oraz produkcji innowacyjnych systemów tarasowych opartych na połączeniu betonu i płyt ceramicznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Inowłódz koło Tomaszowa Maz.

Zadania:

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa obecnych klientów

  • Koordynacja zamówień wpływających do biura – czuwanie nad prawidłowym przebiegiem ich realizacji

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji: zamówienia, umowy, faktury

  • Sporządzanie ofert handlowych

  • Obsługa programu CRM

  • Doradztwo sprzedażowe

  • Ścisła współpraca z działem produkcji i magazynem

  • Kreowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych

  • Bieżące raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Samodzielność i nastawienie na wyniki

  • Umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność zarządzania procesem sprzedaży

  • Chęci do pracy, motywacja, zaangażowanie

  • Terminowość, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel

Mile widziane:

  • Znajomość programu Comarch ERP XL

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, przez spółkę CRUSIL z siedzibą w Inowłodzu; Ul. Spalska 54;97-215 Inowłódz, dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Inowłódz,

Łódzkie

Łódzkie, Inowłódz
ID: 899646600