2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Radzionków
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlu

Lokalizacja

Radzionków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zakłady Mięsne "HAM" spółka z o.o., firma rodzinna z ponad 30-letnią tradycją, która na przestrzeni lat stała się jednym z liderów lokalnego rynku sprzedaży mięsa i wędlin zatrudni osobę na stanowisko: SPECJALISTA DS. HANDLU.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku  krajowym tradycyjnym , nowoczesnym  lub zagranicznym.

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • Zdalne prowadzenie negocjacji handlowych , współpraca z działem handlowym i marketingiem

Wymagania:

  • Realnego doświadczenia w handlu w branży spożywczej

  • Dużej aktywności w nawiązywaniu pozytywnych i długofalowych relacji

  •  Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętności negocjacyjne i analitycznego myślenia

  • Znajomość języków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości

  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy

  • Atrakcyjny, uzależniony od wyników system wynagrodzeń oraz stabilizację zawodową

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Lokalizacja

Radzionków,

Śląskie

Śląskie, Radzionków
ID: 894158353