2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
JARMAG
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. handlowych w JARMAG

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JarMag Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie została założona w 2002 roku. Swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji tworzyw sztucznych, włókien oraz przędz.

Dzięki licznym kontaktom zagranicznym stała się wiodącym importerem surowców i produktów z rynku europejskiego i azjatyckiego. Z udziałem swoich klientów wprowadziła na rynek pozycje takie jak: maty szklane, tkaniny, różnego rodzaju włókniny, piankę lateksową oraz maty kokosowe.

W związku z ciągłym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracowników do działu krajowego i zagranicznego (wymagany język angielski) na stanowiska:

Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • realizowanie sprzedaży surowców,

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych,

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji z kontrahentami,

  • współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia optymalnego procesu sprzedaży,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i partnerów handlowych,

  • uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych.

  • Nie musisz znać naszej branży, nasi specjaliści wszystkiego Cię nauczą.

Wymagania:

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwalające na nawiązywanie kontaktów biznesowych i budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • chęć pracy w zespole, komunikatywność i wielozadaniowość,

  • zaangażowanie, energiczność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość nauki języków obcych,

  • premie świąteczne,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i renomie,

  • pracę w przyjacielskiej, miłej atmosferze z doświadczonym, zaangażowanym i nastawionym na cel zespołem,

  • ubezpieczenie grupowe.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora Jarmag Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. K. Olszewskiego 4, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911926873