2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlowych - PREMIUMDACH Wejherowo

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PREMIUMDACH Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Obowiązki:

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Obsługa klienta w oddziale

- Profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich produktów

- Koordynowanie wykonywanych prac budowlanych

- Obsługa prowadzonych prac w zakresie dostaw materiałów

- Rozliczanie zakończonych prac

- Obsługa posprzedażowa

- Prowadzenie dokumentacji robót oraz dostaw

- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych usług

Wymagania:

- Znajomość branży budowlanej

- Znajomość technik sprzedaży

- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- Pracę w młodym zespole

- Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia, kursy

- Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

- Ubezpieczenie na życie

- Możliwość wdrażania własnych pomysłów w celu doskonalenia usług

Miejsce pracy: Wejherowo

CV proszę przesłać na adres mailowy: szymon(a)premiumdach.pl

Więcej informacji o nas pod adresem: www.premiumdach.plZastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 871565695