2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Inowrocław
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlowych Inowrocław Basketo.pl

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Specjalista ds. handlowych

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów i przygotowanie ofert dla klientów

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • zakupy produktów - współpraca z dostawcami

  • analiza asortymentu i bieżących stanów magazynowych

  • realizacja zamówień

  • realizacja wyznaczonych celów

  • analiz efektywności działań

  • przygotowanie raportów

Wymagania:

- Chęć do ciągłego uczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji

- Znajomość języka angielskiego

- Znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą

- Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

- Dobra organizacja pracy - skuteczna i terminowa realizacja zadań

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagradzania dostosowany do kwalifikacji i doświadczeń kandydata

- Możliwość realnego wpływu na strategię i rozwój firmy

- Umowę o pracę na cały etat

- Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Luźną i partnerską atmosferę w firmie

- Elastyczne godziny pracy.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 783181293