2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rybnik
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds handlowych

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma REH-EL Sp z o.o to dystrybutor systemów elektroinstalacyjnych firmy Rehau, Vergokan i Frankische wiodących marek w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań polimerowych.

 Najwyższej jakości systemy elektroinstalacyjne firmy Rehau, Vergokan i Frankische pozwalają nam osiągnąć wysoką niezawodność w proponowanych przez nas rozwiązaniach. Dzięki kompleksowym i innowacyjnym programom wyznaczamy już od długiego czasu i w rosnącym wymiarze trendy w budownictwie i technice instalacyjnej.

 Do naszego działu handlowego poszukujemy osobę na stanowisko:

 Specjalista ds. handlowych

 Miejsce pracy: Rybnik

 Opis stanowiska:

 przygotowanie ofert handlowych

koordynowanie procesu zamówień - koordynacja procesu wysyłki towaru do klienta

obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych z rynku instalacji elektrycznych i komputerowych

korespondencja handlowa z kontrahentami

przygotowanie szkoleń i prezentacji dla klientów

Wymagania:

 wykształcenie minimum średnie

komunikatywność

łatwość nawiązywania kontaktów

samodzielność i dobra organizacja pracy

łatwość uczenia się i rozwiązywania problemów

dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie - konieczność korespondencji z kontrahentami

prawo jazdy kat. B

obsługa MS Office

mile widziana obsługa programu Subiekt GT

Oferujemy:

 Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 913688688