2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Trzebnica
Dodane 28 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlowych

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IF-METAL jest młodym i dynamicznie rozwijającym się podmiotem w branży obróbki CNC. Szukamy ambitnej i energicznej osoby do budującego się działu obsługi klienta.

Zakres obowiązków :

·       Aktywne pozyskiwanie klientów

·       Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów w dziale sprzedaży B2B

·       Przygotowywanie i wysyłanie ofert do klientów.

·       Koordynacja procesu realizacji zamówień, opieka posprzedażowa

·       Wspomaganie działu produkcji w skutecznym realizowaniu powierzonych zamówień

Oczekujemy :

·        Zaangażowania i zorientowania na pracę wynikową

·        Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta

·        Znajomości obsługi komputera i podstawowych narzędzi programowych

·        Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji

·        Umiejętności pracy pod presją

Oferujemy :

·        Stabilne zatrudnienie

·        Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego w zależności od uzyskiwanych

wyników

·        Szkolenie wstępne i niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy

·        Przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 913337344