2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Oborniki
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlowych

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

FAM Spółka Akcyjna, to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży cynkowniczej, która obecnie poszukuje zaangażowanej i kreatywnej osoby na stanowisko: Specjalista ds. handlowych.  Rola ta będzie pełnoetatowym stanowiskiem w naszym Zakładzie w Obornikach Wielkopolskich.

Naszym atutem jest profesjonalny, różnorodny i zgrany zespół, który wiąże z FAM S.A. swoje kariery zawodowe na lata. Jeżeli interesuje Cię praca w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, lubisz wyzwania oraz zdobywanie nowych doświadczeń, to zrób pierwszy krok  - wyślij do nas swoje CV.

To nic nie kosztuje, a może zyskasz wymarzoną pracę.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + wysokie premie kwartalne

- pakiet socjalny

- ubezpieczenie grupowe

- dofinansowanie do karty Multisport

- szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

- interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

- stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Obowiązki:

- realizacja planu sprzedażowego

- pozyskiwanie nowych klientów

- dbałość o relacje ze stałymi klientami, ich obsługa handlowa, pozyskiwanie nowych zamówień,

- prowadzenie właściwej polityki cenowej

- przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, doradztwo techniczne, spotkania handlowe

- praca z CRM

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz

- gotowość do wyjazdów służbowych

- współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

- doświadczenie w dziale handlowym min. 3 lata

- udokumentowane sukcesy handlowe

- znajomość technik sprzedaży

- wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe)

- bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

- determinacja w dążeniu do celu, zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków

- komunikatywność, dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność pracy w zespole

- wysoka kultura osobista

- mile widziana znajomość j. angielskiego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Spółka Akcyjna z siedzibą we Warszawie przy ul. Burakowska 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Oborniki
ID: 910484025