2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Polesie
Dodane 13 czerwca 2024

Specjalista ds. Handlowych

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Shumee to platforma e-commerce, która umożliwia sprzedaż produków on-line w modelu cross-border na 20 rynkach UE poprzez 50 największych platform typu marketplace. Oferujemy kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne, dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie na terenie UE i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Zapewniamy wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwiamy sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Handlowych

Twój zakres obowiązków:

  • Eksploracja rynku B2B i tworzenie bazy potencjalnych klientów

  • Komunikacja telefoniczna, mailowa oraz umawianie spotkań online

  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami B2B

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami B2B.

  • Bieżąca współpraca i podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami

  • Przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów

  • Posługiwanie się intuicyjnymi systemami

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza rynku

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie

  • Podstawowa znajomość obsługi programów z pakietu MS Office

  • Kreatywność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży e-commerce

  • Kompleksowe wdrożenie i szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję.

  • Pracę w młodym, zgranym zespole

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub inna forma współpracy

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 920337183