2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Krotoszyn
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. gwarancji

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma budowlana KROT INVEST KR INŻYNIERIA SP. Z O.O. S.K.A. poszukuje osoby do działu gwarancji:

Zadania:

  •        Rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz tworzenie pism reklamacyjnych

•            Weryfikacja dokumentacji projektowej i wykonawczej obiektów w kontekście zgłoszeń gwarancyjnych

•            Budżetowanie, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji wykonywanych napraw (ofertowanie, wybór wykonawcy.).

•            Prowadzenie negocjacji warunków umów i kosztów z kontrahentami

Oczekiwania:

•            znajomość procedury związanej z egzekwowaniem napraw gwarancyjnych

•            posiadanie zdolności negocjacyjnych

•            zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

•            znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

•            umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia

•            stałe wynagrodzenie i rozbudowany system motywacyjny

•            dobrą atmosferę w pracy i wsparcie zespołu

  •        szkolenie z zakresu branż budowlanych oraz zaznajomienie z obecnymi standardami firmy

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 910564018