2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. Gospodarki Opakowań

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych.

Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne w Żninie, Radomsku, Błoniu, Czeladzi oraz Żdżarach.

Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze W związku z budową nowoczesnego centrum logistycznego Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Rozliczanie sald paletowych firm współpracujących,

  • Wprowadzanie informacji paletowych i opakowań do programu Gospodarki Magazynowej,

  • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją rozliczania palet,

  • Kontrola stanu pustych palet w magazynie paletowym,

  • Organizowanie i umawianie odbiorów palet do kontrahentów,

  • Sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych ; Excel, MS Office,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Dyspozycyjność i punktualność,

  • Mile widziane doświadczenie w logistyce magazynowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i kompetencji,

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia,

  • Możliwość pracy w rozwijającej się, nowoczesnej firmie,

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świąteczne doładowania pieniężne, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki świąteczne, mikołajkowe i z okazji dnia dziecka dla dzieci pracowników, food trucki, szkolenia, dostęp do platformy Unilever).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 919788679