2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. funduszy unijnych (zarządzanie + pisanie projektów)

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Opis

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo INSERVICES zajmująca się doradztwem gospodarczym i pozyskiwaniem funduszy unijnych poszukuje pracownika biurowego mającego doświadczenie w pisaniu i  rozliczaniu projektów unijnych.

Zakres pracy:

- tworzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem projektów dotacyjnych

- tworzenie dokumentacji składanej na etapie wnioskowania o wsparcie unijne

- dbanie o prawidłowy przebieg i realizację kilku / kilkunastu projektów wspartych z środków unijnych

- praca biurowa (drukowanie, składanie, wysyłanie dokumentów)

Oferujemy:

-ciekawe doświadczenia wynikające ze współpracy z Klientami działającymi w różnych branżach

- wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom

- przyjazną atmosferę pracy

-możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym i dostosowania godzin pracy do indywidualnych preferencji

Wymagania

- doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych z funduszy unijnych lub w tworzeniu dokumentacji aplikacyjnej - (WARUNEK KONIECZNY!)

- wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze - mile widziane

- zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia

- umiejętność samodzielnej organizacji pracy

- dobra obsługa oprogramowania biurowego

- odwaga, przedsiębiorczość, dokładność

- umiejętność pracy pod presją czasu

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910342365