2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ciechanów
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. floty samochodowej

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego specjalisty do spraw floty samochodowej, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów, doskonałą organizację pracy oraz chęć rozwoju osobistego to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą.

Obowiązki:

- Zarządzanie naprawami i serwisowaniem pojazdów w celu zapewnienia ich sprawności oraz bezpieczeństwa

- bieżące wsparcie i obsługa użytkowników samochodów służbowych (osobowych i ciężarowych)

- współpraca z firmami leasingowymi, ubezpieczycielami oraz innymi kontrahentami (serwis, warsztaty, GPS i inne)

- tworzenie analiz oraz raportów dotyczących kosztów eksploatacyjnych i stanu floty

- wydawanie oraz przekazywanie pojazdów

- aktualizacja baz danych dotyczących floty samochodowej

- nadzorowanie obiegu i archiwizacji dokumentów

- proponowanie działań optymalizujących koszty utrzymania floty

- monitorowanie stanu technicznego pojazdów oraz przeglądów technicznych floty

- kontrola zużycia paliwa

- pozyskiwanie dostawców i dystrybutorów

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem flotą pojazdów

- znajomość przepisów prawa dotyczących transportu drogowego oraz standardów bezpieczeństwa

- doskonałe zdolności organizacyjne

- Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z zespołem

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych

- Pracę w dynamicznym zespole, gdzie liczą się Twoje pomysły i zaangażowanie

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 911896981