2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Piasta I
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. floty samochodowej

Lokalizacja

Białystok, Piasta I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy doświadczoną firmą teleinformatyczną, działającą na rynku lokalnym od ponad dwóch dekad. Grono naszych klientów stale się powiększa, dzięki czemu zapraszamy na pokład coraz więcej zdolnych, chętnych się rozwijać osób. W tej chwili poszukujemy:

Specjalisty ds. floty samochodowej

Główne obowiązki:

• nadzór nad stanem technicznym pojazdów oraz prowadzenie dokumentacji         technicznej,

• koordynowanie i nadzorowanie napraw pojazdów,

• nadzór nad terminowością opłat składek ubezpieczeniowych,

• zgłaszanie szkód komunikacyjnych i majątkowych,

• nadzór nad terminowością badań technicznych pojazdów,

• prowadzenie gospodarki magazynowej materiałów eksploatacyjnych,

• sporządzanie protokołów przekazań sprzętowo-materiałowych,

• dbanie o dostępność i sprawność floty,

• aktualizacja danych w systemie informatycznym.

Wymagania:

• preferowane wykształcenie techniczne z zakresu motoryzacji,

• samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,

• odpowiedzialność, skuteczność i rzetelność w działaniu,

• umiejętność zarządzania własnym czasem,

• motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole,

• prawo jazdy kat. B,

• umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (Excel, Word),

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

• dofinansowania obiadów,

• dofinansowania karty sportowej,

• zniżki na firmowe produkty i usługi,

• współpracę w atmosferze wzajemnej pomocy, z wysoką kulturą zarządzania.

Aktualne CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja(małpa)koba.pl

W temacie wiadomości koniecznie należy podać stanowisko: Specjalista ds. floty samochodowej

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku na adres e-mail: rekrutacja(malpa)koba.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych osobowych jest Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226.

Więcej informacji pod linkiem: www.static.koba.pl/uploads/2018/06/Rodo.pdf

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piasta I
ID: 910861004