2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podkarpackie
  5. Montaż i serwis - Dynów
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. floty autotransporterów - kierownik serwisu - Transhad

Lokalizacja

Dynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma Transhad działająca w branży transportu samochodów osobowych i busów zatrudni kierownika warsztatu!

Zakres obowiązków

·       Przyjmowanie zleceń od kierowców, przydzielanie prac naprawczych technikom oraz wyjaśnianie związanych z nimi kwestii technicznych

·       Nadzór nad realizacją wykonywanych zadań oraz monitorowanie procedur serwisowych

·       współpraca z firmami wspomagającymi działalność firmy tj. ubezpieczycielami, dostawcami paliw oraz innymi kontrahentami (serwis, warsztaty, GPS, odczyty kart i inne)

·       wydawanie oraz przekazywanie pojazdów

·       monitorowanie stanu technicznego auto transporterów oraz pilnowanie przeglądów technicznych floty

·       tworzenie analiz oraz raportów dotyczących kosztów eksploatacyjnych tj. kontrola zużycia paliwa, tworzenie historii / raportów wykonanych napraw serwisowych dla każdego zestawu.

·       pozyskiwanie dostawców i dystrybutorów

Wymagania:

·       Umiejętność zarządzania grupą serwisantów

·       Umiejętność systematycznej i dobrej organizacji pracy

·       Koordynacja i nadzorowanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z planów serwisowych

·       Asertywność i  odpowiedzialność

·       Merytoryczna znajomość zagadnień serwisowych

·       Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane:

·       Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem flotą pojazdów

·       Prawo jazdy kat. B

·       Znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego.

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia

·       Godziny pracy od poniedziałku do piątku  7:00 - 16:00

·       Szkolenia i kursy doszkalające oraz niezbędne narzędzia do pracy

CV prosimy kierować poprzez olx lub na adres email: office (at) transhad.com

Lokalizacja

Dynów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dynów
ID: 912090454