2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Błonie-Wieś
DTW Logistics
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. floty

Lokalizacja

Błonie-Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

DTW LOGISTICS GROUP- to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający pięć oddziałów w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne.

"Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta".

Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja: "Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru."

Aktualnie poszukujemy ambitnych, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania Pracowników, którzy dołączą do naszego Teamu na stanowisko:

Specjalisty ds. floty

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad stanem technicznym taboru

• Koordynowanie procedur włączania pojazdów do floty

• Kontrolowanie terminów przeglądów pojazdu

• Nadzór nad zleconymi naprawami

• Wykonywanie dodatkowych zadań związanych z funkcjonowaniem taboru

• Rozliczanie kierowców po zakończonej trasie

• Szkolenie kierowców

• Przekazywanie pojazdów kierowcom

• Wydawanie pojazdów zewnętrznym przewoźnikom

Nasze wymagania:

• Budowa pojazdów ciężarowych : ciągnik siodłowy. Naczepa- plandeka/ chłodnia

• Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane

• Posiadasz wykształcenie minimum średnie

• Cechują Cię zdolności organizacyjne

• dyspozycyjność,

• systematyczność,

• samodzielność.

• Podstawowa znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy C+E, dopuszczalne samo C

 To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie-Wieś,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie-Wieś
ID: 913703534