2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Toruń
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista ds. floty

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą z transportową i poszukujemy pracownika na stanowsko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych

  • monitorowanie zużycia paliwa i kontrola kosztów związanych z eksploatacją floty

  • prowadzenie ewidencji pojazdów oraz dokumentacji związanej z przeglądami i naprawami, tankowaniami i myjniami

  • monitorowanie stanu technicznego i czystości pojazdów

  • inspekcje i inwentaryzacja pojazdów

  • organizacja serwisowania i przeglądów technicznych pojazdów

  • nadzór nad procesem likwidacji szkód komunikacyjnych

  • planowanie i koordynacja pracy kierowców

  • przyjmowanie/wydawanie dokumentów od kierowców

Wymagania:

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office – a w szczególności programu MS Excel

  • znajomość zagadnień dotyczących norm czasu pracy kierowców będzie dodatkowym atutem

  • dokładność i rzetelność w wypełnianiu i weryfikacji dokumentów

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji Krystian.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910238874