2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Gdynia
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Finansowych Stefczyk Finanse, miejscowość Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją. Jesteśmy społecznością.

Stefczyk Finanse w ramach swojej działalności współpracuje z firmą Saltus. Dzięki temu Nasi Pracownicy mogą otrzymywać dodatkowe, atrakcyjne gratyfikacje finansowe i rzeczowe oraz biorą udział w licznych konkursach z obszaru sprzedaży ubezpieczeń.

 Twój Zakres Obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów finansowych oraz ubezpieczeń,

  • realizowanie indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych,

  • budowanie relacji z obecnymi i nowymi Klientami,

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta – również telefonicznie,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub ubezpieczeniowych,

  • sukcesy w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • znajomość produktów bankowości detalicznej,

  • doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami,

  • nastawienie na współpracę i dobrą atmosferę w zespole,

  • wykształcenie minimum średnie.

Co Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • nielimitowany system premiowy uzależniony od wyników,

  • wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera Wdrożeniowego w trakcie wdrożenia,

  • gwarantowaną premię na start w okresie pierwszych 3 m-cy zatrudnienia,

  • udział w konkursach sprzedażowych,

  • system szkoleń i programów rozwojowych,

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin,

  • kafeteryjną platformę benefitów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 907975586