2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kraków
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Podgórze
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. Finansów w Butikowym Biurze Podróży "Relaksmisja"

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwani: Mistrzowie Liczb i Podróży!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zapalonych podróżników, która oprócz zwiedzania świata z pasją prowadzi nietuzinkowe biuro podróży. Od 13 lat pomagamy ludziom spełniać podróżnicze marzenia i odwiedzać najbardziej rajskie zakątki świata. Więcej o nas na www.relaksmisja.com.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby:

·        z wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów (w kierunku ekonomii, finansów, rachunkowości, zarządzania).

·        kojarzącej przepisy prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości.

·        wesołej (no dobra nie musisz być krynicą radości od samego rana, ale tak przynajmniej od 10:30 by się przydało ;)

·        dobrze zorganizowanej, sumiennej z umiejętnościami analitycznymi.

·        Kontaktowej, która lubi pracę w zespole i swobodnie posługuje się językiem angielskim.

·        z nienagannym gustem muzycznym (tak, to też jest ważne! ;).

Twoje obowiązki:

·        Zarządzanie dokumentacją finansową biura.

·        Zarządzanie finansami Relaksmisji (dokonywanie płatności kontrahentom z całego świata, windykacja należności, tworzenie transakcji forward)

·        Fakturowanie sprzedaży oraz rozliczanie kosztów wyjazdów.

·        Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynnego obiegu dokumentów.

Oferujemy:

·        Pracę w młodym, kreatywnym zespole w sercu Krakowa.

·        Przyjazną, luźną atmosferę, daleką od korporacyjnych schematów.

Jak aplikować?

Wyślij kilka zdań o sobie wraz z CV.

Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć niezapomniane wspomnienia!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 912259204