2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Pilawa
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. Faktur i Reklamacji

Lokalizacja

Pilawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Akzo Nobel Decorative Paints - jesteśmy jednym z największych światowych producentów farb i specjalistycznych produktów chemicznych uznawani za lidera we wprowadzaniu innowacyjnych technologii na rynku farb dekoracyjnych.

AkzoNobel jest liderem w swojej branży chemicznej, posiadającym w portfolio marki takiej jak: Dulux, Sadolin, Sikkens i Hammerite, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Prowadzimy działalność w ponad 150 krajach oferując farby dekoracyjne oraz specjalistyczne powłoki dedykowane dla przemysłu stoczniowego, transportu, budownictwa, elektroniki.

W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pilawa

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Wystawianie faktur korekt do reklamacji dostaw i reklamacji jakościowych

  • Wystawianie faktur korekt do akcji zwrotów

  • Obsługa wysyłki faktur

  • Weryfikacja rozbieżności u kluczowych klientów sieci międzynarodowych

  • Współpraca z działami (Logistyka, Finanse)

  • Archiwizacja dokumentów w systemie Case Management

  • Bieżące raportowanie

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów (telefonicznie, bezpośrednio, mailowe)

  • Utrzymywanie stałych kontaktów z zespołem sprzedaży

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta min 1 rok

  • Preferowana znajomość systemu SAP moduł SD

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min podstawowym

  • Znajomość procedur z obszaru sprzedaży i logistyki

Dla Ciebie Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej jednym z liderów w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat na czas nieokreślony

  • Zgrany zespół, wdrożenia i szkolenia

  • Pracę pełną wyzwań o dużym zakresie samodzielności

  • Bogaty pakiet socjalny

Lokalizacja

Pilawa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pilawa
ID: 920035394