2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Piaseczno
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. F&I_atrakcyjne warunki, benefity, środowisko motocykli

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Liberty Motors Piaseczno to autoryzowany dealer oraz serwis najlepszych marek motocyklowych: Ducati, BMW, Aprilia, Piaggio, Vespa, Moto Guzzi, Yamaha, KTM. Działając jako firma multibrandowa, oferujemy swoim klientom pełen zakres usług – obejmujący sprzedaż motocykli, części zamiennych oraz kompleksowy serwis.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku motocyklowym aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży w dziale usług Finansowo-Ubezpieczeniowych

Miejsce pracy: Piaseczno

 Aplikuj na to stanowisko, ja Twoje zadania to:

  • aktywna sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i finansowych

  • sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń GAP i UKN

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych

  • obsługa wniosków oraz kompletowanie dokumentów pod umowy

  • bieżąca współpraca z działami sprzedaży Motocykli

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania to:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień procesu sprzedaży

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych programów

  • komunikatywność

  • umiejętność współpracy w dużym zespole

  • dokładność i zdolność  do koncentracji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • dyspozycyjność poniedziałek - piątek godz. 10:00- 18:00

 Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • system szkoleń, w tym możliwość pogłębiania nauki języka angielskiego

  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na życie oraz karty sportowo- rekreacyjnej na preferencyjnych zasadach.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 910841631