2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Wielkopolskie
  6. Key Account Manager - Chrapczew
Dodane 11 maja 2024

Specjalista ds. eksportu rynek niemiecki / francuski / włoski

Lokalizacja

Chrapczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Petecki - wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

specjalista ds. eksportu rynek niemiecki

specjalista ds. eksportu rynek francuski

specjalista ds. eksportu rynek włoski

Miejsce pracy - Chrapczew koło Turku (Wielkopolska)

Twój zakres obowiązków:

  • Nauczysz się obsługi programu Wincon, w którym będziesz tworzył/a oferty skrojone pod oczekiwania klientów

  • Będziesz pozyskiwał/a nowych klientów z rynków zagranicznych

  • Będziesz utrzymywał/a telefoniczne i mailowe relacje z obecnymi partnerami handlowymi

  • Będziesz regularnie poszerzał/a wiedzę o naszych produktach, by być profesjonalnym reprezentantem firmy

Nasze wymagania:

  • Swobodnie komunikujesz się w języku niemieckim / francuskim / włoskim

  • Myślenie analityczne czy przestrzenne nie jest Twoją piętą achillesową

  • Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i umiesz ich słuchać

  • W kontaktach z innymi stawiasz na jasne komunikaty i szeroki uśmiech

  • Chcesz się nieustannie rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje

  • Jeśli posiadasz doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej masz u nas dodatkowego plusa !

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne

  • Umowę o pracę

  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać za pomocą portalu OLX

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Chrapczew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chrapczew
ID: 868182239