2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łowicz
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. eksportu

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • Utrzymywanie kontaktów z kontrahentami w zakresie współpracy handlowej,

  • Obsługa zagranicznych transakcji handlowych,

  • Zarządzanie procesem dostaw eksportowych,

  • Sporządzanie analiz i prezentacja wyników,

  • Rozwój działalności dla aktualnych i poszukiwanie nowych rynków zbytu,

  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych związanych z eksportem towarów.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość drugiego języka),

  • Komunikatywność i orientacja na pracę zespołową,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Znajomość praktyk logistycznych, procesów i procedur celnych,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Umiejętność efektywnego planowania i dobrej organizacji pracy,

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia,

  • Pracę w przyjaznym otoczeniu,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Kartę Multisport.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 907427446