2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds.egzekucji

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Grupa WEC już prawie 30 lat, zapewnia przedsiębiorcom i osobom prywatnym obsługę prawno-finansową. Dzięki ciężkiej i efektywnej pracy zostaliśmy zakwalifikowani m.in. do prestiżowych "Diamentów Forbesa" oraz "Gepardów Biznesu" – rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie procesów prawnych związanych z egzekucją należności,

  • kontakt z komornikami, sądami i innymi instytucjami

  • obsługa korespondencji przychodzącej

  • prowadzenie monitoringu należności na etapie sądowym i egzekucyjnym

  • archiwizacja obsługiwanych dokumentów

  • raportowanie prowadzonych działań i efektów pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • doświadczenie w pracy w windykacji, egzekucji lub kancelarii komorniczej

  • determinacja w działaniu, aby osiągać założone cele

  • dyspozycyjność

  • dokładność i systematyczność

Oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w ramach UoP lub umowy zlecenia

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od realizacji celów biznesowych,

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,

  • elastyczne godziny pracy między 7.30 a 17.00

  • prace w centrum Łodzi

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych

  • obiadowe wtorki

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 918202667