2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Zamość
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. e-commerce z elementami marketingu

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przedsiębiorstwo Handlowe "MAGNUS" www.hurtowniamuzyczna.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Asystent ds. e-commerce z elementami marketingu.

Miejsce pracy: Zamość

Zakres obowiązków:

  • realizacja strategii e-commerce z uwzględnieniem działań marketingowych,

  • aktualizacja i dbanie o spójność oferty we wszystkich kanałach sprzedażowych,

  • obsługa platform marketplace (Allegro, Ceneo),

  • obsługa systemu magazynowego sklepu,

  • wprowadzanie faktur do systemu,

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze platform e-commerce oraz porównywarek cenowych,

  • dobra znajomość pakietu Ms Office,

  • komunikatywność,

  • umiejętność organizacji czasu pracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę,

  • zdolności negocjacyjne,

  • wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • możliwość awansu, samorealizacji i rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Obsługa programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

Praca stacjonarna w biurze, godziny pracy do uzgodnienia.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX.

Zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 758471279