2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Speed-Bud
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-commerce - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

stanowisko: Specjalista ds. e-commerce

O nas:

Od 28 lat prowadzimy działalność w branży budowlanej, a od 16 lat zajmujemy się sprzedażą, serwisem i wynajmem urządzeń natryskowych w budownictwie. Jesteśmy liderem w branży na Dolnym Śląsku oraz w ścisłej czołówce krajowej. Obsługujemy klientów z całej Europy. Szczegółowe informacje nt. naszej firmy znajdują się na stronie www.speed-bud.pl.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. e-commerce:

  • praca stacjonarna w siedzibie firmy we Wrocławiu, ewentualnie hybrydowa

  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16

  • termin podjęcia pracy: od zaraz

    Zakres obowiązków:

  • administrowanie sklepu internetowego (treści, SEO, SEM)

  • obsługa ofert w marketplace (Allegro, OLX)

  • tworzenie opisów i zdjęć produktów

  • współpraca w tworzeniu systemu oznaczania towarów

  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy

    Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • dobra znajomość Ms Office

  • znajomość narzędzi marketingu internetowego

  • wysoka jakość i profesjonalizm w realizacji zadań

  • co najmniej podstawowa znajomość narzędzi i rynku e-commerce

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

    Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność obsługi programów sprzedażowych (Insert Subiekt)

  • znajomość narzędzi e-commerce, takich jak: Baselinker, Prestashop, Google Ads

  • lekkie pióro

  • znajomość branży budowlanej lub mechanicznej

  • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizję od wyników

  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia (umowę zlecenie, umowę b2b)

  • stałe godziny pracy

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań

  • niekorporacyjną atmosferę w pracy

  • stanowisko pracy (komputer, telefon służbowy)

  • zaplecze logistyczne i administracyjne

  • wsparcie całego zespołu

  • szkolenia

Poszukujemy ludzi bez ograniczeń wiekowych, z doświadczeniem lub bez, studentów i absolwentów szkół.

Zapraszamy do składania aplikacji wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 830346399