2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Raszyn
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. E-commerce i obsługi klienta na Marketplace

Wynagrodzenie

3 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

OPIS

Obecnie - w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. E-commerce i obsługi klienta na Marketplace

Firma CROWN - ZENESYS – Zajmujemy się importem akcesoriów i drobnego AGD dla kuchni, domu i ogrodu oraz akcesoriów grillowych i sezonowych towarów.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu, specjalizującego się w sprzedaży na platformach Allegro, Olx, Erli, Amazon, Empik i inne marketplace.

poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta. Szukamy nie tylko pracownika, ale osoby, która podziela nasze wartości i zasady w pracy z klientami.

Twoje zadania (Praca polega głównie na: ):

  • Tworzenie produktów do oferty sklepu internetowego

  • aktualizacja i optymalizacja ofert (dodawanie produktów, opisy, zdjęcia, ceny),

    -monitorowanie konkurencji i analiza trendów rynkowych,

  • Komunikacja z klientami mailowa oraz telefoniczna obsługa klienta

  • Rozwiązywanie problemowych sytuacji, zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów głownie kupujący ze sklepów www, serwisów Allegro, Olx i innych platform sprzedażowych.

  • Udzielaniu informacji, rozwiązywaniu problemów, przyjmowaniu zamówień, reklamacji, drukowaniu dokumentów sprzedaży w postaci faktur oraz paragonów, tworzeniu i drukowaniu listów przewozowych, raportowaniu ilościowym do przewoźników oraz na wykonywaniu innych prac biurowych.

  • dbanie o porządek w biurze

Cenimy w kandydatach:

  • Miłość do ludzi i szczere pragnienie pomagania.

  • Empatię, umiejętność słuchania i rozumienia.

  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów, poszukiwania niestandardowych rozwiązań.

  • Odpowiedzialność, dokładność.

  • Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system bonusowy.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.

  • Wsparcie i przyjazną atmosferę w zespole.

  • Pensja od 3500 zł netto w okresie próbnym.

    W okresie próbnym, po uzyskaniu pozytywnego badania lekarskiego, również możliwa umowa o pracę.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do rozwoju firmy, wyślij swoje CV . Czekamy na kandydatów, którzy podziela

Jeżeli jesteś zainteresowany to zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV .

W ciągu 2-3 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na niezobowiązujące spotkanie na którym dokładnie przedstawimy specyfikę pracy, warunki zatrudnienia i odpowiemy na każde pytanie.

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 920220320