2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wołomin
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-commerce

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Miejsce pracy: Wołomin / Możliwość pracy zdalnej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie / umowa o pracę / B2B

Wynagrodzenie: 3000 - 6000 PLN netto miesięcznie

Zakres obowiązków:

Zarządzanie i optymalizacja kont handlowych na platformie Allegro.

Projektowanie i realizacja kampanii marketingowych w celu zwiększenia sprzedaży.

Tworzenie prostych projektów graficznych na potrzeby kampanii i prezentacji produktów.

Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji.

Wymagania:

Podstawowa znajomość funkcjonowania platformy Allegro.

Kreatywność i umiejętność myślenia analitycznego.

Doświadczenie w prostych pracach graficznych.

Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy.

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży.

Przyjazną atmosferę w zespole pasjonatów e-commerce.

Aplikacje:

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego na adres e-mail. W temacie wiadomości proszę wpisać „Specjalista ds. E-commerce”.

O nas:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży e-commerce. Stawiamy na innowacyjność i kreatywność, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami swoje kompetencje!

Brak wymagań nie skutkuje odrzuceniem aplikacji. Liczy się łatwość uczenia się i odpowiedzialne podejście do wykonywanej pracy.

MILE WIDZIANI STUDENCI ORAZ OSOBY 50+

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 912013650