2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Sokołów
Inna
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. E-commerce

Wynagrodzenie

5 200 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Ravex Group – globalny dostawca praktycznych rozwiązań dla domu.

Zajmujemy się importem akcesoriów i drobnego AGD dla kuchni, sprzętu do utrzymania czystości, akcesoriów łazienkowych oraz grillowych.

Obecnie - w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. E-commerce.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sklepu internetowego na platformie Allegro

  • Znajomość obsługi systemu BaseLinker

  • Wsparcie Klienta w formie elektronicznej oraz telefonicznej

  • Koordynowanie zwrotów i wymian

  • Rozwiązywanie reklamacji, skarg i problemów z zamówieniami Klientów

  • Prowadzenie dokumentacji w formie raportów

Wymagamy:

  • Dyspozycyjność czasowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

  • Dobra znajomość platformy Allegro.pl, Allegro.cz

  • Umiejętności organizacyjne

  • Pracowitość i sumienność

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętności organizacji pracy własnej

  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Pracę w intensywnie i stabilnie rozwijającej się firmie

  • Na okres próbny zatrudnienie na podstawie Umowy zlecenia (3 miesiące)

  • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę

  • Sprzęt firmowy: telefon komórkowy, komputer typu laptop

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną i spokojną atmosferę pracy

  • Rabat pracowniczy na zakupy w naszym sklepie

  • Przeszkolenie do pracy i zdobycie nowych doświadczeń

Jeżeli jesteś zainteresowany to zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na OLX.

W ciągu 2-3 dni skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na niezobowiązujące spotkanie na którym dokładnie przedstawimy specyfikę pracy, warunki zatrudnienia i odpowiemy na każde pytanie.

Prosimy o uzupełnienie CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujętych w dokumentach aplikacyjnych innych niż wymagane prawem (art. 22¹ kodeksu pracy) przez Ravex Group Sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Nowym w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.”

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 657825212