2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Grunwald
Firma
Dodane 17 czerwca 2024

Specjalista ds. E-commerce

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Konsimo, lider w sprzedaży mebli, akcesoriów i dekoracji wnętrz, poszukuje do swojego zespołu Technicznego Specjalisty ds. E-commerce!

Miejsce pracy: Poznań

Tryb pracy: Stacjonarny

Zakres obowiązków:

- Wdrażanie i uruchamianie nowych zagranicznych platform sprzedażowych

- Dodawanie produktów do platform sprzedażowych

- Wsparcie działu IT w rozwiązywaniu problemów

- Zarządzanie nowymi zagranicznymi platformami sprzedażowymi

- Integracja platform sprzedażowych z istniejącą architekturą firmy

- Tworzenie kontentu na potrzeby produktów

Wymagania:

- Podstawowa znajomość pakietu MS Office lub Google Docs

- Znajomość obsługi paneli administracyjnych popularnych systemów CMS

- Podstawowa znajomość zagadnień IT takich jak CSV i XML

- Umiejętność zrozumienia nowych platform sprzedażowych

- Łatwość uczenia się nowych rzeczy

Mile widziane umiejętności będące dodatkowym atutem:

- Znajomość programu Baselinker

- Znajomość obsługi Polskich platform sprzedażowych jak Allegro czy Empik

- Zmysł marketingowy i graficzny

- Podstawowa znajomość HTML i CSS

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Dobre wynagrodzenie zależne od doświadczenia

- Stabilne zatrudnienie na jasnych warunkach (umowa o pracę lub B2B)

- Możliwość rozwoju wiedzy i nauki nowych umiejętności

- Pracę na pograniczu Sprzedaży e-commerce, marketingu i nowoczesnych rozwiązań IT

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem w swojej branży, zapraszamy do aplikowania! Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, ale będzie ono dodatkowym atutem. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w środowisku E-commerce!

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem platformy OLX.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 663275301