2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 26 maja 2024

Specjalista ds. e-commerce

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad poprawnym działaniem systemu CMS oraz optymalizacja procesów sprzedażowych,

  • Zarządzanie projektami dotyczącymi stron internetowych, optymalizacja i koordynowanie zmian na stronach,

  • Usprawnianie istniejących oraz wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży,

  • Merytoryczna współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz zarządzanie budżetem reklamowym,

  • Rozwój platformy e-commerce w Polsce oraz na rynkach zagranicznych,

  • Wypracowanie strategi, wprowadzenie i ekspansja marki na wybranych rynkach zagranicznych oraz kreowanie mechanizmów sprzedażowych,

  • Monitorowanie trendów i zmian na rynku e-commerce,

  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży online oraz nawiązywanie nowych partnerstw z marketplace'ami,

  • Kontrolowanie procesu sprzedaży online oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających jego efektywność,

  • Wypracowanie strategi, wprowadzenie i ekspansja marki na rynki zagraniczne,

  • Znajomość narzędzi e-commerce oraz umiejętność ich skutecznego wykorzystania,

  • Zarządzanie polityków cenową sklepu internetowego.

Wymagania:

  • Znajomość funkcjonowania procesów e-Commerce,

  • Doświadczenie i umiejętność z zakresu analizowania skuteczności działań SEO,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w e-commerce (mile widziane w branży wnętrzarskiej),

  • Umiejętność tworzenia systemu testów oraz optymalizacji procesu zakupowego,

  • Wiedzę z zakresu Marketing Automation,

  • Doświadczenie z obszaru Marketing Performance – Google Ads, Meta, MA, Amazon ADS,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Kreatywność, elastyczność oraz odpowiedzialność,

  • Znajomość podstaw programów graficznych.

Oferujemy:

  • Pracę dla rozwijającej się marki,

  • Cykl szkoleń wdrażających w realizowane projekty i ich specyfikę,

  • możliwość zdobywania i poszerzania wiedzy w wielu aspektach e-commerce i omnichannel,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Samodzielność w działaniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 921095566