2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Działu Rozliczeń i Obsługi Klienta

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PS-PROJECT - właściciel brandów w branży kurierskiej oraz e-commerce poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. działu rozliczeń i obsługi klienta.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na rynku i w związku z rozszerzaniem obszaru działalności oraz rozwojem aktualnym projektów, chcemy rozszerzyć nasz zespół o sumienną, zaangażowaną osobę, która pomoże w realizacji celów naszego przedsiębiorstwa w projekcie w branży logistycznej.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad klientami biznesowymi

  • Przygotowywanie rozliczeń dla klientów

  • Sporządzanie raportów i zestawień

  • Wzajemna współpraca z kierownikiem sprzedaży

  • Rejestrowanie i nadzorowanie zleceń transportowych

  • Obsługa Klientów punktu kurierskiego

  • Obsługa IBOK oraz reklamacji

  • Udział w rozwoju sieci franczyzowej

Wymagania pracodawcy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Stosowanie zasad poprawnej polszczyzny

  • Wysoka kultura osobista oraz wypowiedzi

  • Sumienność, zaangażowanie, samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • System premiowy

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość udziału w targach i konferencjach

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

CV prosimy kierować poprzez olx wraz z klauzulą informacją o możliwości przetwarzania danych osobowych.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 915283430