2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Śląskie
  5. Badania i rozwój - Skrzyszów
Dodane 13 maja 2024

specjalista ds. dokumentacji i technologii

Lokalizacja

Skrzyszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Capek Sp. z o.o. z siedzibą w Skrzyszowie (www.capek.pl) poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji i technologii

Celem stanowiska jest bieżąca aktualizacja dokumentacji i nadzór nad jej zgodnością z produkowanymi produktami, prototypowanie nowych rozwiązań i produktów oraz udział w opracowywaniu nowych rozwiązań technologicznych.

oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • nagrody półroczne,

  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, ubezpieczenie grupowe i wypadkowe, prywatna opieka medyczna, spotkania i wyjazdy integracyjne)

wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: budownictwo, inżynieria materiałowa i pokrewne, zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn),

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, np. przy tworzeniu dokumentacji, przeglądach jakościowych dokumentacji technicznej lub w dziale wdrożeń: opracowywaniu dokumentacji, projektowanie i tworzenie prototypów, przeprowadzanie badań i testów,

  • umiejętność (w podstawowym zakresie) obsługi i programowania maszyn CNC (obrabiarki, krawędziarki, wykrawarki),

  • doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i audytowaniu różnego rodzaju procedur np. ISO, SZKP, TPM, procedur produkcyjnych

  • biegła obsługa komputera (Ms Office) oraz urządzeń biurowych,

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy w programach SOLIDWORKS, baza danych PDM, AUTOCAD,

  • język angielski – w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • wiedza z zakresu materiałoznawstwa (szczególnie metali i drewna),

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • dokładność i staranność,

  • prawo jazdy kat. B.

  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji do aprobat technicznych, badań typu wg PN EN itp.

Początkowy zakres obowiązków:

  • zarządzanie dokumentacją techniczną,

  • tworzenie i opracowywanie dokumentacji technicznej dla nowych lub istniejących produktów (Solidworks /AutoCad),

  • organizowanie i planowanie prac, pilnowanie terminów,

  • nadzór nad aktualizacją dokumentacji na stanowiskach i wewnętrzną stroną internetową z dokumentacją,

  • nadzór i aktualizacja procedur związanych z produkcją,

  • udział w projektach związanych z tworzeniem nowych produktów,

  • wspomaganie działań związanych z udoskonaleniami już istniejących produktów.

Perspektywy rozwoju i poszerzenia obowiązków:

  • prowadzenie wewnętrznych badań wyrobów,

  • kontakt z placówkami badawczymi,

  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych zgodnie z wymaganiami klientów oraz przełożonych,

  • wykonywanie prototypów,

  • przeprowadzanie badań produktów i materiałów na terenie firmy oraz w zewnętrznych ośrodkach badawczych,

  • opracowywanie dokumentacji do wniosków patentowych, badań okresowych, Aprobat Technicznych, badań na zgodność z normami PN EN itd.,

  • okresowa weryfikacja produktów z dokumentacją, tworzenie procedur i wytycznych do systemu zakładowej kontroli jakości, ISO oraz kart standaryzacji,

  • wdrażanie produktów do produkcji oraz przeprowadzanie szkoleń informacyjnych dotyczących nowo wprowadzanych produktów, śledzenie informacji branżowych,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV drogą mailową. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją: Przyjmuję do wiadomości, że administratorem przekazanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, CV oraz liście motywacyjnym danych osobowych takich jak moje: imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; adres do korespondencji; adres poczty elektronicznej albo numer telefonu; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, będzie Capek Sp. z o.o. z siedzibą w Skrzyszowie, Powstańców Śl. 236. Ponadto przyjmuję do wiadomości, że: - moje dane będą przetwarzane na podstawie mojej dobrowolnej zgody, którą mogę w każdym czasie cofnąć, jednak takie cofnięcie nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem. - podanie przeze mnie danych nie jest obowiązkiem ustawowym, umownym, ani nie wynika z innego zobowiązania, ale w przypadku ich nie podania i nie wyrażenia przeze mnie zgody na ich przetwarzanie w celu poprowadzenia procesu rekrutacyjnego, moja aplikacja nie zostanie uwzględniona w tym procesie; - moje dane będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji; ewentualnie w razie zatrudnienia, Capek Sp. z o. o. zachowa moje dane i wówczas poinformuje mnie o wszystkich celach w jakich będą przetwarzane w związku z zatrudnieniem; - moje dane osobowe przetwarzane w procesie rekrutacji nie będą przekazywane przez Capek Sp. z o. o. innym podmiotom, chyba że zwróci się o to organ administracji publicznej na podstawie przepisu prawa obligującego administratora do podania tych danych; - moje dane osobowe przetwarzane w procesie rekrutacji nie będą przekazywane przez Capek Sp. z o. o. do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych; - moje dane osobowe nie będą poddawane profilowaniu ani innej formie zautomatyzowanego podejmowania decyzji; - w związku z przetwarzaniem moich danych osobowych przez Capek Sp. z o. o. przysługują mi następujące uprawnienia do: cofnięcia zgody, usunięcia danych osobowych, dostępu do swoich danych osobowych, uaktualnienia swoich danych osobowych, przeniesienia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych; mogę także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania moich danych osobowych oraz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Skrzyszów,

Śląskie

Śląskie, Skrzyszów
ID: 869285036