2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Małopolskie
  5. Badania i rozwój - Szaflary
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. dokumentacji i prawa żywnościowego

Lokalizacja

Szaflary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji i prawa żywnościowego

Lokalizacja: Szaflary

Umowa o pracę/ Pełen etat

Zespół Magda Plant-Based Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. dokumentacji i prawa żywnościowego. Jeśli jesteś pasjonatem prawa żywnościowego, masz doświadczenie w opracowaniu dokumentacji oraz jesteś gotowa/y na wyzwania związane z utrzymaniem zgodności naszych produktów z najnowszymi regulacjami, to ta praca jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej nowych produktów, jak i bieżącego asortymentu.

  • Sporządzanie kompletu informacji do oznakowania nowych produktów spożywczych i aktualizacja obecnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

  • Prowadzenie rejestrów zlecanych badań i sporządzanych dokumentów oraz ich bieżąca kontrola.

  • Udział we wdrażaniu nowych produktów, w tym weryfikacji poprawnego stosowania oświadczeń zdrowotnych i żywieniowych.

  • Śledzenie zmian unijnych i krajowych w przepisach prawa żywnościowego dla wdrażanych produktów spożywczych, w szczególności dla żywności roślinnej; dla wegan i wegetarian oraz ekologicznej.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z nadzorem nad wymaganiami prawa żywnościowego.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie technologii żywności i żywieniu człowieka lub pokrewne.

  • Praktyczna znajomość w zakresie unijnego i krajowego prawa żywnościowego oraz motywacja do jej ciągłej aktualizacji.

  • Doświadczenie w interpretacji i stosowaniu prawa żywnościowego, w tym żywności wzbogacanej.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość tematyki nowej żywności – „novel food”.

  • Znajomość standardów IFS / BRC oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodnych z GMP, GHP, HACCP.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz umiejętność samodzielnej pracy.

  • Zdolność do logicznego myślenia i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i w piśmie.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji.

  • Elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju, na podstawie umowy o pracę, w Szaflarach - malowniczym zakątku Polski, w otoczeniu aż 4 Parków Narodowych (odległość każdego do 30km): Tatrzański, Pieniński, Babiogórski i Gorczański

  • Pakiet medyczny

  • Wsparcie przy relokacji/pakiet relokacyjny

  • Stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi odważnych i szybko decyzyjnych, ceniących partnerskie i szczere relacje w zespole

  • Realna możliwość rozwoju - nie powstrzymujemy apetytu :)

  • Praca nad projektami które są ważne społecznie

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy

  • Widok na Tatry z okna firmy :)

Możesz wspierać Zespół, dla którego misja i wartości są czymś więcej niż tylko plakatem powieszonym na ścianie!

Efekty Twojej pracy, będzie można oceniać na półkach sklepowych największych sieci handlowych w kilkunastu krajach świata.

Lokalizacja

Szaflary,

Małopolskie

Małopolskie, Szaflary
ID: 897051168