2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. dofinansowań

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka z branży odnawialnych źródeł energii o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. dofinansowań. Jeżeli szukasz pracy stałej, posiadasz doświadczenie w obowiązkach administracyjnych i cenisz kontakt z ludźmi to jest to praca dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • kompletowanie dokumentów i wysyłanie wniosków o dofinansowania z programów rządowych takich jak Mój Prąd/Czyste Powietrze

  • przygotowywanie i przesyłanie do Klientów koncepcji systemów fotowoltaicznych oraz wyników audytów przedmontażowych

  • przygotowywanie dokumentów i wysyłanie zamówień związanych z przygotowaniem świadectw energetycznych budynków.

  • Nadzór nad dokumentacją firmową

  • Bieżące prace administracyjne

Nasze oczekiwania:

  • Min. średnie wykształcenie (studenci zaoczni mile widziani)

  • Dobra obsługa komputera (pakiet Office, Excel)

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wniosków o dofinansowania z programów rządowych takich jak: Czyste Powietrze, Mój Prąd oraz ogólna znajomość branży OZE.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4800-5500zł brutto

  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze w Katowicach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość awansu na stanowisko Koordynatora ds. dofinansowań

Zapraszamy osoby dostępne od zaraz.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 909461049