2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. dobrostanu zwierząt

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Dobrostanu Zwierząt, która będzie odpowiedzialna za szeroki zakres działań związanych z opieką nad zwierzętami oraz zarządzaniem strefą zoo w naszych sklepach zoologicznych.

Obowiązki:

  • Kontrola całej strefy zoo podczas wizyt w sklepach oraz dbanie o wysoki standard opieki nad zwierzętami

  • Szkolenie pracowników w zakresie:

    • dobrostanu i opieki nad zwierzętami w sklepie

    • ogólnej wiedzy na temat różnych gatunków zwierząt

  • Kontrola i zarządzanie dokumentami CITES

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami zwierząt i roślin, w tym:

    • rozwiązywanie problemów sklep - dostawca

    • pozyskiwanie nowych dostawców

    • kontrola zamawianych gatunków oraz pomoc w doborze odpowiedniej obsady w akwariach

  • Wsparcie kierowników regionalnych w tematyce zwierząt oraz udzielanie pomocy przy procedurach i wytycznych dotyczących zwierząt

  • Organizacja szkoleń z zakresu żywych zwierząt, pomoc w transferze między sklepami oraz w rozpatrywaniu reklamacji dotyczących żywych zwierząt

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie związane z weterynarią, zoologią lub pokrewnymi dziedzinami

  • Znajomość przepisów i dokumentacji związanej z handlem zwierzętami

  • Doświadczenie w pracy z zwierzętami oraz znajomość zasad opieki nad nimi

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność przekazywania wiedzy

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (również na okresie próbnym)

  • Samochód służbowy oraz sprzęt niezbędny do pracy

  • Zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach

  • Pracę w prężnie rozwijającej się sieci sklepów zoologicznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910547079