2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Oświęcim
Joanna
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Diagnostyki Maszyn i Urządzeń | Synthos | Oświęcim

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń na podstawie badań diagnostycznych,  określanie optymalnej technologii ich naprawy

  • pomiary diagnostyczne instalacji i maszyn w obszarze produkcyjnym (wibrodiagnostyka, wibroakustyka, termowizja), osiowanie oraz wyważanie w  łożyskach własnych

  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń , analiza nieprawidłowości, ustalanie przyczyny awarii

  • uczestnictwo w projektach, modernizacyjnych, remontowych oraz  komisjach poprawy, jakości, bhp i środowiska w celu wdrożenia ich do realizacji

  • nadzorowanie naprawy dla zadań remontowych w oparciu o aktualne normy i instrukcje

  • tworzenie  harmonogramów  kontroli instalacji technicznych i maszyn

Wymagania:

  • wyższe techniczne o profilu mechanicznym; mechanika i budowa maszyn, diagnostyka maszyn lub pokrewnym

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość programów do oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • obsługa programów MS Office

  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność sprawnego organizowania i planowania zadań

  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • premię kwartalną

  • premie świąteczne dwa razy do roku

  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • paczki mikołajkowe dla dzieci

  • prezent dla bobasa

  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 912957998