2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Częstochowa
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Zawodzie - Dąbie
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. controllingu

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. controllingu

W SGP czeka na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji Kandydata,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca od pon. do pt. w godzinach od 8 do 16,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet rekreacyjno-sportowy,

  • przyjazna atmosfera i partnerska kultura firmy oparta na wsparciu i dzieleniu się wiedzą,

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej grupy,

  • liczne dofinansowania do inicjatyw pracowniczych.

Zakres zadań:

  • bieżący udział w utrzymaniu systemu controllingowego,

  • analiza i rozliczanie wskaźników produkcyjnych, handlowych i finansowych,

  • wsparcie w zakresie wyliczania rentowności,

  • wsparcie w zakresie wycen i innych kalkulacji produktowych,

  • analiza odchyleń w obszarze produkcji,

  • sporządzanie raportów zarządczych i ad-hoc,

  • przygotowywanie analiz kosztowych,

  • wsparcie przy rozwoju systemu i planowanych zmianach w systemie IT.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doskonała znajomość MS Excell, Power QUERY,  MS SQL,

  • doskonała znajomość relacyjnych baz danych,

  • doskonała znajomość controllingu – jego działania w organizacji i różnic względem klasycznej księgowości,

  • język angielski – poziom minimum B2 w mowie i piśmie.

Twoje szanse dodatkowo zwiększy:

  • Umiejętność pisania skryptów VB.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 911286771