2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Szopienice-Burowiec
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy:

W Alfa Elektro ciągle dążymy do rozwoju i umacniania naszej pozycji na rynku. Przez cały czas zwiększamy efektywność naszych działań i dbamy o dynamiczny rozwój. Przekonanie i wiara w to, co robimy towarzyszą nam ponad 30 lat, a to przekłada się na naszą pozycję lidera w branży.

Opis stanowiska:

Główny zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłego rozwoju procesów i procedur oraz ciągłe usprawnianie ich efektywności;

  • Wdrażanie, tworzenie i dostosowanie istniejących procedur;

  • Identyfikacja ryzyka, dostarczanie rekomendacji po przeprowadzonym badaniu;

  • Udział w audytach przeprowadzanych przez Grupę i dostosowanie procedur do wymogów;

  • Współpraca z działami wewnętrznymi oraz Grupą w zakresie zgodności procedur.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie na stanowisku w obszarze ciągłego doskonalenia, audytu wewnętrznego lub compliance;

  • Dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie aktywności sportowej;

  • Program poleceń pracowniczych

  • Niezbędne szkolenia;

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą,  zachęcamy do złożenia aplikacji. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 915192464