2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. biurowych

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

Opis

Firma Pro-Welding poszukuję specjalisty/ki ds. biurowych.

W zakres obowiązków pracownika będzie wchodzić:

  • Zarządzanie dokumentacją biurową oraz archiwizacja dokumentów pracowników

  • Wyszukiwanie i organizacja noclegów dla pracowników

  • Telefoniczne wsparcie pracowników podczas zakwaterowania

  • Wykonywanie różnorodnych zadań administracyjnych wspierających pracę biura

Wymagania wobec kandydata na stanowisko:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

  • Dostępność w godzinach wieczornych oraz w weekendy

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy biurowej oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywność oraz umiejętność zdalnej pracy w zespole

  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do nauki i zdobywania nowych umiejętności związanych z obszarem pracy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stałe miesięczne wynagrodzenie

  • możliwość pracy hybrydowej

  • elastyczne godziny pracy

  • telefon i laptop służbowy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909452922