2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Leśna Dolina
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP na 1/4 etatu w firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Białystok, Leśna Dolina

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Historia Letniskowo sp. z o.o. to dynamiczny rozwój, poszerzanie horyzontów i nieustanne zdobywanie wiedzy. Dzięki temu, w ciągu 10 lat działalności, z niewielkiej firmy przekształciliśmy się w wiodącego producenta domów mobilnych, cieszącego się uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i za granicą. Dynamiczne tempo wzrostu firmy możliwe jest dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi. Jesteśmy doskonałym miejscem dla utalentowanych i zaangażowanych pracowników, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Chciałbyś/łabyś zostać jednym z nas? Obecnie poszukujemy Specjalisty/stki ds. BHP na ¼ etatu, który/a swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nas w codziennych zmaganiach.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń BHP,

  • Monitorowanie warunków pracy,

  • Kontrola przestrzegania przepisów i procedur obowiązujących w przedsiębiorstwie oraz opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP,

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,

  • Opracowywanie wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz kontrola realizacji tych wniosków,

  • Opracowywanie oceny ryzyka zawodowego,

  • Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, doboru środków ochrony zbiorowej i indywidualnej​,

  • Współuczestnictwo w kontrolach zakładu pracy przez organy nadzorcze, ​

  • Sprawozdawczość wymagana zewnętrznymi regulacjami prawnymi w zakresie BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze BHP,

  • Co najmniej 5- letni staż pracy w służbie BHP, w firmach produkcyjnych i budowlanych,

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP,

  • Znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy,

  • Znajomość i umiejętność interpretacji właściwych rozporządzeń prawnych istotnych dla pełnionej funkcji,​

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację​,

  • Umiejętność organizowania swojej pracy,

  • Dokładność, asertywność i odpowiedzialność​.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na ¼ etatu, w Białymstoku, w siedzibie firmy,

  • Samodzielną pracę, pełną wyzwań i satysfakcji,

  • Dobre warunki socjalne (dodatkowe środki finansowe z okazji świąt, dofinansowanie wczasów), prezenty dla nowo narodzonych członków rodzin, dofinansowanie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Klauzula informacyjna:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia UE 2016/679 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1, zwane RODO), Administrator informuje o tym, że:

 1. Obowiązki Administratora danych osobowych wykonuje Letniskowo sp. o.o. prowadzącej działalność w Białymstoku. Dane adresowe Administratora: ul. Elewatorska 29, 15-620 Białystok.

 2. Pani/Pana dane osobowe (zawarte w przesłanym CV oraz dokumentach dołączonych) przetwarzane są w celu prowadzenia rekrutacji pracowników, w tym przede wszystkim w celu:

- kontaktowania się z kandydatem w sprawach dotyczących danej rekrutacji, jak i rekrutacji przyszłych, jeśli kandydat wyraził zgodę,

- prowadzenia akt osobowych kandydatów oraz teczek spraw kandydatów przez Letniskowo sp. z o.o. prowadzącą działalność w Białymstoku,

- informowania kandydata, w tym za pośrednictwem adresu email, numeru telefonu, o poszczególnych etapach rekrutacji,

- archiwizacji dokumentacji rekrutacyjnej.

 3. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 221 § 1 Kodeksu pracy, art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz udzielona Administratorowi poprzez przesłanie CV zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a RODO, jak również jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO -to art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

 4. Pani/Pana dane osobowe nie są udostępniane żadnym podmiotom komercyjnie.

 5. Pani/Pana dane osobowe nie są przekazywane do państwa trzeciego, ani też nie służą zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

 6. Okres przetwarzania danych osobowych determinowany jest czasem trwania rekrutacji oraz okresem archiwizacji dokumentacji rekrutacyjnej. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach prowadzenia rekrutacji w przyszłości, dane przetwarzane będą przez okres 6 miesięcy od ich pozyskania.

 7. Ma Pani/Pan prawo do:

 - żądania od administratora dostępu do danych osobowych,

- sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,

- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

- cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, poprzez poinformowanie Administratora – w przypadku danych, co do których podstawą przetwarzania jest zgoda- wykraczających poza katalog z art. 221 § 1 Kodeksu pracy,

- wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)

 ul. Stawki 2,

 00-193 Warszawa

Podanie Pani/Pan danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, natomiast podanie innych danych jest dobrowolne, ale wymagane w celu wzięcia udziału w rekrutacji (jak i przyszłych rekrutacjach, jeśli kandydat wyraził zgodę).

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Leśna Dolina
ID: 913974587