2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Praga-Południe
Dodane 19 maja 2024

Specjalista ds. BHP i PPOŻ, szkoleniowiec, Warszawa

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma General Protection and Safety poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTY ds. BHP i PPOŻ, SZKOLENIOWCA. Jesteśmy firmą dostarczającą usługi BHP na terenie miasta stołecznego Warszawy oraz okolic. Zajmujemy się szeroko pojętą obsługą firm z zakresu BHP, ochrony środowiska oraz zagadnień przeciwpożarowych. Obsługujemy i organizujemy eventy i spotkania o tematyce bezpieczeństwa. Przeprowadzamy szkolenia medyczne oraz przeciwpożarowe.

Zakres obowiązków:

  • Szkolenia BHP (wstępne, okresowe) oraz nadzór nad terminowością ich wykonywania w przydzielonych firmach.

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych.

  • Sporządzanie ORZ.

  • Audyty wewnętrzne BHP i PPOŻ.

  • Planowanie i organizacja badań środowiska pracy.

  • Obsługa portalu GUS. (Z-KW, Z-10)

  • Sporządzanie instrukcji BHP, stanowiskowych.

  • Doradztwo z zakresu warunków pracy w tym ergonomii stanowisk biurowych.

  • Udział w komisjach BHP, spotkaniach produkcyjnych.

  • Sporządzanie analizy rocznych i planów naprawczych.

  • Obsługa firm na terenie Warszawy i w bliskiej okolicy- wizyty stacjonarne.

  • Opcjonalnie- przeprowadzanie wyjazdowych szkoleń medycznych i przeciwpożarowych.

  • Uczestnictwo w eventach, imprezach typu safety day, piknikach bezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Pracę w niewielkim zespole specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość wykonywania części obowiązków w formie Home Office.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Możliwość dodatkowo płatnych zleceń- szkolenia medyczne i przeciwpożarowe.

  • Samochód służbowy.

  • Laptop, telefon.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości obsługiwanych firm i posiadanego doświadczenia.

  • Rozwój zawodowy pod okiem doświadczonego zespołu, podnoszenie kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Inspektora/Specjalisty ds. BHP- minimum w zakresie szkoleń.

  • Uprawnienia specjalisty ds PPOŻ i ratownika KPP/instruktora BLS będą dodatkowym atutem.

  • Dyspozycyjność i Zaangażowanie!!!

  • Znajomość programów WORD i EXCEL.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i prowadzenie szkoleń BHP.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.

Oczekujemy na Państwa CV wraz ze zdjęciem. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Do CV prosimy załączyć przykład autorskiego opracowania instrukcji stanowiskowej BHP dla maszyny/urządzenia (mile widziana heat mapa) lub Oceny Ryzyka Zawodowego na dowolnym stanowisku produkcyjnym z wykorzystaniem metody RISK SCORE.

Zapraszamy kandydatów do kontaktu.

Pozdrawiamy

Zespół General Protection and Safety.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 917903473