2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Młyniska
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP, firma usługowa.

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy Gdańsk ul. na Ostrowiu 1.

Twój zakres obowiązków

  • Realizację zadań i obowiązków wynikających z przepisów BHP i ppoż

  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami oraz raportowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji z zakresu BHP

  • Kontrolę warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP i ppoż w firmie oraz przestrzegania obowiązków dotyczących stosowania ŚOI

  • Przeprowadzanie postępowania powypadkowego oraz nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP

  • Przeprowadzanie analiz i udział w ocenie ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich przegląd i aktualizacja

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników i podwykonawców z zakresu BHP i ppoż

  • Planowanie, wdrażanie, kontrola działań zabezpieczających i profilaktycznych eliminujących ryzyko wypadków, urazów i chorób zawodowych

  • Współpracę z powiązanymi instytucjami zewnętrznymi

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP i ppoż dla całej organizacji

  • Bieżące informowanie osób kierujących pracownikami o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

  • Przestrzeganie zasad bhp, ppoż, ochrony środowiska, wynikających z zarządzeń, procedur i instrukcji obowiązujących na danym stanowisku pracy

  • Udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy a także nowych inwestycji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie usługowej – min. 1 rok

  • Wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub ukończone studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i co najmniej roczny staż pracy w służbie bhp

  • Uprawnienia w zakresie BHP.

  • Aktualne szkolenie okresowe dla służb BHP

  • Znajomość przepisów BHP oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy

  • Dokładność i samodzielność

  • Nastawienie na realizację celów

  • Znajomość branży stoczniowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 910851482