2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. BHP - Białystok

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP, opieka nad rejestrem szkoleń
  • Współtworzenie i aktualizację instrukcji bhp, procedur i polityk firmowych oraz ryzyk zawodowych
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, nadzór nad dokumentacji
  • Współuczestniczenie w opracowywaniu rocznych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Zapewnienie bezpiecznego sposobu pracy przez pracowników firm współpracujących
  • Raportowanie w ramach grupy działań z zakresu BHP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie zawodowe uprawniające do pełnienia powierzonej funkcji
  • Praktyczną wiedzę z zakresu przepisów BHP, Ppoż i udzielania pierwszej pomocy
  • Certyfikat audytora ISO stanowić będzie dodatkowy atut
  • Umiejętność dostrzegania ryzyk i myślenia przyczynowo-skutkowego

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w ogólnopolskiej firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 914377798