2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Wynagrodzenie

5 000 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników oraz nadzór nad terminami szkoleń,

  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa i warunków pracy w zakładzie oraz wdrażanie działań prewencyjnych,

  • prowadzenie postępowań powypadkowych, w tym przygotowywanie dokumentacji,

  • rejestrowanie i analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń czy czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy, wraz z określaniem działań mających na celu ich usunięcie,

  • przygotowywanie oraz aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy,

  • budowanie kultury bezpieczeństwa, inicjowanie działań poprawiających świadomość pracowniczą w zakresie BHP,

  • nadzór nad uprawnieniami pracowników oraz nad wymaganą dokumentacją p.poż,

  • przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP, raportów i statystyk.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie służby BHP,

  • doświadczenie zawodowe w obszarze BHP,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji oraz umiejętność pracy w zespole,

  • swobodna obsługa pakietu Office,

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • odpowiedzialną i samodzielną pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • narzędzia pracy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 909515772